Doplňky stravy

Výrobky obsahují čisté kravské (bovinní) mateřské mléko bez jakýchkoliv přísad, vysušené šetrnou metodou hlubokého vymražování (tzv. lyofilizací). Tím je zachován maximální obsah všech účinných složek, které colostrum obsahuje.

Naše produkty a výhodné balíčky colostra

Více

Řada doplňků stravy využívá zejména účinku colostra na optimalizaci autoimunitního systému. Tuto funkci plní skupina proteinů, souhrnně nazvaná imunoglobuliny. Za kritérium kvality se běžně užívá množství imunoglobulinů třídy G (IgG) v surovině. V našem případě je obsah IgG 40% z celkového množství obsažených bílkovin (proteinů). Tím se naše výrobky řadí mezi špičku na trhu.

Každá tobolka v balení obsahuje 450 mg aktivních látek, což je o 12,5 % víc oproti běžným zvyklostem. Jednotlivé produkty kombinují účinek colostra s ostatními účinnými složkami (vitamíny, nebo extrakty) pro dosažení žádaných účinků.

Nespornou výhodou colostra je to, že se jím nelze předávkovat a nelze si vytvořit závislost na jeho užívání.

Výrobky jsou určeny pro prevenci i pro užití a pomoc v akutních stavech.

Praktické balení do blistrů minimalizuje možnost jejich znehodnocení okolními vlivy – například vlhkostí, zvyšuje se hygiena a v neposlední řadě i komfort pro uživatele, který má možnost brát si s sebou například na cesty pouze nezbytný počet tobolek. Tím, že každé plato je označeno nesmazatelným potiskem s názvem výrobku nemůže dojít k jejich záměně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

PORADNA

Dali jsme na jedno místo všechny podstatné informace nejen o colostru.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Podívejte se na nejčastější otázky našich zákazníků o colostru.

O COLOSTRU

Vše, co jste kdy chtěli vědět o colostru a ještě mnohem více.