GHÍ MÁSLO Z COLOSTRA

ORIGINAL PURE GHí od COLVIE - české ghíčko z bovinního COLOSTRA

COLOSTRUM - neboli zázrak z přírody - nachází své neocenitelné uplatnění i v  kuchyni. Ghí- přepuštěné máslo, je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů. Naše ORIGINAL PURE GHí je vyrobeno z COLOSTRA. Proto se i použitý výrobní postup liší od konkurenčních produktů vyrobených z másla. Také obsah biologických účinných látek je výrazně vyžší.

Více

ORIGINAL PURE GHí od COLVIE - české ghíčko z bovinního COLOSTRA

Colostrum je potravina obsahující více než 250 biologicky aktivních látek. Konzumace COLOSTRA každým novorozeným savcem (včetně člověka) umožňuje správné zahájení zrání a následné fungování imunitního systému. Podporuje mnoho dalších důležitých funkcí těla, včetně správného složení střevní probiotické mikroflóry.

Díky obrovské podobnosti účinných látek v bovinním colostru s jejich lidskými protějšky, je plně účinné a stejně jako kravské mléko bezpečné pro člověka.

ORIGINAL PURE GHí z COLOSTRA od COLVIE je výborné na pečení, smažení, do polévek a omáček. Oceníte obzvlášť při smažení ryb a vajíček.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

PORADNA

Dali jsme na jedno místo všechny podstatné informace nejen o colostru.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Podívejte se na nejčastější otázky našich zákazníků o colostru.

O COLOSTRU

Vše, co jste kdy chtěli vědět o colostru a ještě mnohem více.