MAREK GRYCZ

Mistr Evropy v moderním petiboji v kategorii U24

COLVIA podporuje a s polupracuje s mistrem Evropy v moderním pětiboji v kategorii U24 Markem Gryczem. Moderní pětiboj je jedna z nejnáročnějších sportovních soutěží vůbec. Kombinuje technické i fyzické disciplíny v jeden celek. Během jednoho dne musí sportovec zvládnout šerm, jízdu na koni, plavání a kombinaci běhu a střelby. Enormní fyzická zátěž vyžaduje dokonalou regeneraci a bezvadnou imunitu proti různým onemocněním, aby byl sportovec vždy maximálně připraven podat ten nejlepší výkon.

Marek měl skvěle nakročeno k účasti na olympijských hrách v TOKIU 2020. Z důvodů COVID-19 jsou Olympijské hry odloženy o rok a je třeba se znovu kvalifikovat. Prvním větším závodem bude zářijové Mistrovsví ČR v Kladně.

marek-grycz.png

Colostrum od Colvie pomáhá Markovi s rychlou regenerací a posílením organismu po tréninzích a vyčerpávajících závodech. Pravidelným užíváním Colostra si stejně jako někteří sportovci pomáhá udržet formu na vysoké úrovni. Markovu slibně nastartovanou sportovní kariéru budeme sledovat a na našem Blogu Vás informovat.

marek-grycz-1.png
marek-grycz-2.png
marek-grycz-3.png
marek-grycz-4.png
marek-grycz-5.png
marek-grycz-6.png